Türkçe İngilizce
/ / /

Şehit anneleri unutulmadı

Şehit anneleri unutulmadı
Şehit anneleri unutulmadı
Şehit anneleri unutulmadı
Şehit anneleri unutulmadı
A+ A-

Kaymakam Mustafa Masatlı, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Er ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe eşleriyle birlikte katıldıkları programda şehit annelerini bu özel günde yalnız bırakmadı.

Şehitler için duaların okunduğu Anneler Günü programında konuşan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Türk milletinin kültüründe ve inancında emanete sahip çıkmanın önemine dikkat çekti.

Başkan Kurtulan; " Şehitlerimizin emanetlerinin en önemlisi vatanın bölünmez bütünlüğü, istiklali ve milli birliği, ikinci emaneti ise şehit yakınları ve gazilerdir. Her anne kutsaldır ve çok değerlidir. Fakat siz şehit anaları ayrı değerlisiniz. Çünkü siz en değerli varlıklarınızı bu vatana şehit vermiş analarsınız. Bu vatan sizlere çok şey borçlu, bizler size çok şey borçluyuz. Bizler de sizin birer evladınızız. Anneler Günü'nüz kutlu olsun" dedi.

Kaymakam Mustafa Masatlı'da Anneler Günü'nü kutladığı konuşmasında şehit annelerine ve yakınlarına devlet olarak her zaman sahip çıkacaklarını kaydetti.

Kahvaltının ardından şehit annelerine günün anısında karanfil ve hediyeler verildi.


E-Bülten Üyelik